euro-870757_640

עסקים קטנים

גם עסקים קטנים זקוקים לייעוץ

לא מעט בעלי עסקים קטנים נוטים לחשוב שאינם נזקקים לייעוץ עסקי, אם מכיוון שהם עומדים לפתוח עסק קטן שהרווחים שלו מלכתחילה לא נועדו להיות עצומים או אם מפני שבבעלותם עסק קטן שמתנהל על מי מנוחות, אך מדובר בטעות, גם עסקים המוגדרים כקטנים יכולים להסתייע בשירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים לקראת הקמתו של עסק או כאשר הוא כבר קיים ולוודא שיתפקד כשורה.

דווקא עסקים קטנים רבים נסגרים כל שנה מפני שלא נוהלו כראוי, מפני שבעלי העסק לא דאגו לקבל את הייעוץ הדרוש כדי שיוכל לעמוד על רגליו כמו שצריך, יתקדם בהצלחה, יצמח ויגדל. לכן גם אם השאיפות שלכם הן קטנות והמטרות והיעדים אינם בשמיים, אלא ריאלים ובמקרים מסוימים אפילו צנועים, גם אם אתם רק מעוניינים להתפרנס בכבוד, דווקא משום כך חשוב לדאוג לעתיד ולתכנן אותו ביעילות.

על ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

נתחיל בהסבר קצת על ייעוץ עסקי, מדובר בשירות שנועד לסייע לבעלי עסק שחפצים לעשות צעד זה או אחר אך חסר להם ידע או יכולת, זמן או אפשרות והם זקוקים לאנשי מקצוע בעלי הבנה בתחום, ייעוץ אפקטיבי ויישומו על ידי פעולות מתאימות עשוי להוביל לתוצאות מהירות ומרשימות.

בנוסף ייעוץ עסקי משמש גם לצורך יצירת תכנית אסטרטגית או תכנית עבודה מוצלחת על ידי הגדרת מטרות ויעדים, לוח זמנים תוך ניתוח גורמי סיכון והזדמנות. שירות מעין זה יכול להינתן על הן נושאים ממוקדים או פרויקטים קטנים והן בנושאים ופרויקטים מקיפים יותר בהתאם לצרכים ולרצונות של בעלי העסק או החברה.

לאחר שהתקבלה ההחלטה לפנות לייעוץ, היועץ או היועצים יערכו הכרות עם העסק ויבצעו ניתוח שלו ולאחר מכן יגדירו מטרות וציר זמן למימושן ויציגו תכנית עבודה למקבלי ההחלטות. אלה הם כמובן רק קווים כלליים של השירות אך מן הסתם ישנם פרטים ופרטי פרטים נוספים שמהווים חלק מתהליך העבודה.

ניתן אם כן לקבל שירותי פיתוח עסקי או ייעוץ עסקי לעסקים קטנים וגדולים כאחד, העקרון הוא אותו עקרון מה שמשתנה הוא ההיקף, מה שבטוח זה שאם פונים לקבלת ייעוץ עסקי בפרט או ייעוץ כלכלי בכלל, אין זה משנה באיזה תחום מדובר עליכם לוודא שאיש המקצוע שאליו תפנו הוא יועץ מוסמך ומנוסה כדי שהשירות שתקבלו יהיה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

עוז – ייעוץ כלכלי, השירותים המוצעים לכם

אצלנו תוכלו לקבל כל אחד מהשירותים הבאים –

לחברות ובעלי עסקים – ייעוץ עסקי, ליווי עסקי, בניית תכנית עסקית, בניית תקציב וניהול תקציב, בניית אסטרטגיה עסקית, ייעוץ ארגוני, בדיקות כדאיות ועוד.

למגזר הפרטי – ייעוץ כלכלי בנושאי צרכנות נבונה, ניהול חכם של תקציב משק הבית ותקציב המשפחה, שליטה בהוצאות, ניתוח הוצאות שוטפות, הקמת עסק, תכנון פרישה או פנסיה ועוד.

אז אם אתם מתכננים להקים עסק קטן, אם אתם מנהלים עסק קטן או חברה גדולה, וגם אם אתם פשוט מעוניינים בשיפור יכולת ההתנהלות הכלכלים שלכם בחייכם הפרטיים, אתם מוזמנים לפנות ולקבל סיוע מקצועי שלא רק יקל עליכם אלא גם יביא תוצאות משמעותיות.

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp