office-620822_640

סדנאות לארגונים

לא פשוט לנהל ארגון. בחברה המודרנית שמעודדת אינדיבידואליות, יצירתיות וריבוי דעות, נראה שעצם הרעיון של קשירת קבוצה גדולה לרעיון משותף ולמטרה משותפת הוא מופרך מיסודו.

במציאות בה אנחנו חיים, לא רק בחברות גדולות אלא גם בעסקים קטנים אנחנו נתקלים לעתים קרובות בעובדים שלא מחויבים בכל מאודם לרעיון המרכזי ולא מפגינים נאמנות יתרה לארגון. כמו כן, לא תמיד עובדי החברה ניחנו בכל התכונות שדרושות כדי להיות עובד טוב.

העולם כולו קם ונופל על ניהול נכון

מנהלים, בין אם כאלה בתחילת דרכם או כאלה בעלי ותק רב, מוצאים את עצמם לא אחת כשהם ניצבים בפני דילמות ניהוליות לא פשוטות בנוגע לנושאים שונים שקשורים לכוח האדם ולארגונו. גם שכירים רבים ואנשים פרטיים מתלבטים לעתים קרובות בנוגע לאופן ההתנהלות שלהם.

הדילמות הבוערות נוגעות לניהול נכון של תקציב, ניהול נכון של זמן, עמידה מטרות והיעדים שהוצבו ונושאים דומים נוספים. בכל צומת מרכזית בחיינו וגם בשגרה, לכל ארגון באשר הוא נחוצה מדי פעם איזושהי זריקת עידוד, איזושהי יד מכוונת שתעזור לגיבוש האנושי ושתעניק כלים להמשך הדרך.

הביקוש רב והאיכות משתנה

כיום ניתן למצוא מגוון עצום של סדנאות לארגונים בנושאים שונים שבאות להעשיר ולגבש את הצוותים השונים. אלה מועברות כעניין שבשגרה או כאירועים מיוחדים בימי כיף וגיבוש. מסעדות שונות מזמינות את הצוות לסדנאות בנושאים כמו התייחסות נאותה ללקוחות וחברות היי טק שונות מזמינות הרצאות בנושאים קלילים ומשעשעים.

למרבה הצער, מכיוון שמדובר בתחום רחב ומגוון ומאחר והביקוש הוא רב, ישנן סדנאות לארגונים ברחבי הארץ שמועברות בצורה חובבנית ולא תורמות דבר וחצי דבר לארגון ולעובדיו.

עוז – ייעוץ כלכלי

עוז חסר הקים את עוז ייעוץ כלכלי אחרי שנים רבות של ניסיון בתחום הליווי העסקי והייעוץ הכלכלי.  מעבר לשירותים השונים שהוא מעניק ללקוחותיו, הוא מתמחה גם במתן הרצאות העשרה בתחומים שונים הן עבור המגזר העסקי והן עבור המגזר הפרטי. בתור כלכלן ואנליסט הוא מודע היטב לקשיים שאנשים רבים נתקלים בהם בתחום הפיננסי ולכן ההרצאות שלו מתמקדות בהנחלת ידע מורכב בגובה העיניים לציבור הרחב.

בעזרת שימוש בשפה פשוטה וקולחת ודיבור בגובה העיניים, עוז מעביר תכנים מרתקים תוך שימוש בהומור. עוז – ייעוץ כלכלי מעביר סדנאות בנושאים שנוגעים לכולם כמו למשל צרכנות נבונה. במהלכה מאיר את עיני המשתתפים בנוגע למניפולציות השונות שמופעלות עליהם כצרכנים ובעזרת שימוש בנתונים רלוונטיים הוא מדגים את השינוי המרשים שעבר עלינו כחברה צרכנית בעשור האחרון.

סדנאות בנושאים מרתקים

סדנא פופולארית נוספת מבית עוז – ייעוץ כלכלי היא סדנא לניהול נכון של זמן. במהלך הסדנא לומדים המשתתפים כיצד לנהל את זמנם בצורה חכמה ויעילה, כיצד לזהות ולהיזהר מ"גנבי זמן" מודרניים ואולי הכי חשוב – כיצד להספיק יותר בפחות זמן. סדנאות נוספות עוסקות בניהול משא ומתן, בכלכלה נכונה ובנושאים ניהוליים שונים. כמו כן ניתן להזמין הרצאות לפי דרישה ספציפית וכן לשלב בין הנושאים.

סדנאות לארגונים ברמה גבוהה

סדנאות יכולות להיות אירוע מיותר שישאיר את המשתתפים עם תחושת החמצה, אך הן יכולות גם להיות חוויה מעשירה, מועילה, מעצימה ומגבשת. עוז מצליח לעניין את הקהל בידע והניסיון שלו ובסופה של כל סדנא כל הנוכחים ללא יוצא מן הכלל מרגישים כי עברו ביחד תהליך שיועיל להם לא רק כעובדים אלא גם כבני אדם.

מסיבה זו, הקהל בהרצאות ובסדנאות של עוז – ייעוץ כלכלי מגוון ביותר וכולל לא רק אנשי עסקים, מנהלי חברות וכמובן עובדים רבים בכל הדרגים והתפקידים, אלא גם סטודנטים, משפחות צעירות וזוגות בתחילת דרכם.

שירותים נוספים

מלבד סדנאות והרצאות, עוז ייעוץ כלכלי מספק גם שירותים של בניית תכנית עסקית, בניית תקציב וניהולו, ניהול כספים, ייעוץ כלכלי למשפחות ועסקים, ייעוץ אסטרטגי ועוד. צרו קשר עוד היום עם עוז – ייעוץ כלכלי והצטרפו להצלחה.

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp