ייעוץ כלכלי מנהל כספים ליווי עסקי

ניהול תקציב

אתם ודאי מכירים אינספור סיפורים כאלה – מסעדה שהייתה מלאה עד אפס מקום במהלך כל שעות היממה, שהמלצרים שלה התרוצצו בין עשרות שולחנות עמוסים בפיות רעבים, שנראתה שעלתה על דרך המלך להצלחה רבת שנים, אבל לפתע ביום בהיר אחד סוגרת את שעריה ומוצאת את עצמה על סף פשיטת רגל.

אף אחד לא גילה לכם

אז איך מגיעים למצב הזה? איך ביום אחד אימפריות נופלות? איך עובד המנגנון העדין הזה של ניהול תקציב ואיך אתם יכולים לדאוג למינוף העסק שלכם ולהימנע מסיטואציות נוראיות שכאלה?

ובכן, ראשית חשוב להפנים את העובדות היבשות, לא משנה במה אתם עוסקים, בין אם אתם משפחה צעירה בראשית הדרך או הבעלים הגאים של חברה בת עשרות עובדים, ניהול נכון וחכם של תקציב העסק או המשפחה הוא אחד העקרונות החשובים ביותר בחיים שלנו. לרוע המזל, אין אף קורס שעוסק בתחום הזה בבתי הספר בארץ.

העובדות היבשות

בניגוד לארצות הברית או לקנדה למשל, שם עוד במהלך שנות בית הספר מחנכים את הילדים ליזמות וקורסים רבים מועברים במערכת החינוך בנוגע לניהול נכון של עסק, בישראל כל תחום היזמות זוכה להזנחה רצינית. אם מצד הרשויות השונות ואם מהבחינה הזו שהמדינה לא משקיעה בעסקים הקטנים משאבים פיננסים או סדנאות שונות מטעם המדינה.

הנתונים העצובים הם שמסיבות אלו ואחרות, מתוך עשרה עסקים שנפתחים מדי שנה, פחות משלושה ישרדו את השנתיים הראשונות לפעילותם.

עוז – ייעוץ כלכלי, הדרך להצלחה

אז מה עושים? עם מי תוכלו להתייעץ לגבי ניהול תקציב נכון, לגבי תחומים רבים כל כך שהם מנת חלקו של כל אדם באשר הוא בעולם בו אנו חיים? התשובה כבר ידועה לבתי עסק רבים כמו גם למשפחות צעירות ואנשים פרטיים בישראל שנעזרים בהרצאות והסדנאות של עוז – ייעוץ כלכלי.

עוז הוא כלכלן ואנליסט שמתמחה בתחומים שונים בענפי הכלכלה והניהול הארגוני כבר שנים רבות. אחרי שצבר ניסיון בחברות בינלאומיות שונות כמו גם בחברות בפריסה ארצית, החל להעביר את הידע המקצועי שלו בצורת הרצאות וסדנאות לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים.

כרו אוזן – יש מי שיכול לסייע לכם עם ניהול תקציב חכם.

עוז מעביר סדנאות לקבוצות קטנות וגדולות כמו גם ליחידים התכנים המרתקים שעוז מעביר במהלך ההרצאות והסדנאות שלו מועברים בגובה העיניים, בפשטות ומתובלים בהומור רב. הידע המקצועי והניסיון הרב של עוז יכולים לסייע לכם להתמודד עם הקשיים שכרוכים בניהול חכם של התקציב.

הרצאה בנושא צרכנות נבונה, למשל, עוסקת בצרכן ובשינויים שחלו אצלנו בעשור האחרון כצרכנים. משפחות רבות לומדות על מלכודות ומניפולציות שונות שמופעלות עליהן והופכות לצרכניות טובות יותר עבור עצמן. הרצאה בנושא כלכלה נכונה, לעומת זאת,עוסקת במושגים בסיסיים בכלכלה בעזרת דוגמאות בשפה פשוטה שלקוחות מחיי היומיום. מטרתה לחשוף את הקהל הרחב לעולם הכלכלה בצורה קלילה.

כמו כן, עוז מעביר סדנאות והרצאות בתחומים של ניהול זמן, ניהול משא ומתן וכן תחומים רבים שקשורים לעמדות ניהוליות שונות. לא רק מנהלי חברות ועסקים קטנים נעזרים בשירותים של עוז – ייעוץ כלכלי אלא גם סטודנטים, זוגות צעירים ומשפחות שכן אין שלב אחד בחיים שלנו של מושפע מההחלטות הכלכליות שלנו.

הזמן קצר והשיחה חשובה

צרו קשר עם עוז – ייעוץ כלכלי ותוכלו ליהנות משפע של הרצאות וסדנאות מתוך הרפרטואר העשיר וכן תוכלו אף להזמין ולדרוש הרצאות בנושאים ספציפיים או לשלב בין הנושאים השונים. מלבד כל אלה עוז – ייעוץ כלכלי גם מעניק שירותים של ליווי עסקי, פיתוח מיומנויות ניהול, בניית תכניות עסקיות ואסטרטגיות עסקיות. הצטרפו לאלפי האנשים שכבר נהנים מפירות ההצלחה, כי העתיד שלכם נמצא במרחק שיחת טלפון אחת.

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp