money-2696229_640

ניהול פיננסי

אז הגשמתם חלום ופתחתם עסק משלכם. אתם מביטים בו בגאווה, מחייכים לעצמכם בסיפוק ואומרים לעצמכם: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה".

חשוב לדעת שבעלי עסקים רבים מרגישים הקלה מסוימת כאשר הם פותחים את העסק שלהם וכתוצאה מכך ישנה נפילת מתח מסוימת לאחר יום הפתיחה. בחודשים הראשונים אמנם ההתרגשות עדיין אוחזת בהם והם עסוקים מבוקר עד לילה בכל מיני פעילויות שנראה שאין להן סוף, אך מבחינתם הקשה מכל כבר מאחוריהם.

מוצר מושלם שנשאר על המדף

ההתעסקות היומיומית בניהול והרצת העסק, כשלים מסוימים בארגון וכמובן ניהול פיננסי כושל, לצד ניהול עובדים לקוי מובילים בעלי עסקים רבים למערבולת חסרת שליטה. כך פעמים רבות הם מוצאים את עצמם נאבקים בציפורניים כדי לשרוד עוד יום ועוד יום ובסופו של דבר הם מכריזים על פשיטת רגל. וכמה שזה מפתיע, ככה זה נכון – להצלחה הכלכלית של בית העסק שלכם אין שום קשר לאיכות המוצר או לשירותים שתספקו.

עוד לא הוקם העסק שנפתח בחוסר אמונה. לא משנה במה אתם עוסקים, אם זה בית קפה שכונתי קטן, הקמה של רשת חנויות אופנה בפריסה ארצית או אפילו חברה לשירותי שליחויות, אף אחד לא מבטיח לכם שהעסק יתפתח ויצמח בדיוק כמו שאתם רוצים.

ניהול פיננסי נכון זה כל העניין

לא משנה כמה המוצר שלכם איכותי או כמה השירותים שלכם נחוצים, לא כולנו נולדנו אנשי עסקים. לפעמים אתם נתקלים במקרים של מסעדה שמלאה מבוקר עד ערב בהמון אדם, בכל ימות השבוע ללא יוצא מן הכלל. אתם נוהגים לאכול שם מדי פעם ומתרשמים מאיכות השירות ומטיב המנות ומברכים את הבעלים על הצלחתם ובכל זאת, לאחר חודשים ספורים אתם מגיעים למקום כהרגלכם ושלט ענק מבשר על מכירת העסק. איך זה קורה?

לא חסרות דוגמאות כאלה בעולם ובארץ. רק על מנת לסבר את האוזן, מדי שנה נפתחים בישראל 45,000 בתי עסק חדשים, אבל במקביל נסגרים 35,000. כמו כן, מבין כל עשרה בתי עסק חדשים, בין שניים לשלושה בלבד ישרדו את השנתיים הראשונות וימשיכו לפעול. אלו נתונים לא מעודדים כמובן, אבל בדיוק בגלל העובדות הלא נעימות האלה באה לעולם חברת עוז – ייעוץ כלכלי.

עוז – ייעוץ כלכלי, שירותי ייעוץ וליווי לעסקים

עוז חסר, כלכלן ואנליסט בעל ניסיון רב בתחום הקים את חברת עוז – ייעוץ כלכלי שעוסקת בייעוץ, לא רק לעסקים קטנים אלא גם לחברות גדולות ואפילו לאנשים פרטיים. מהשירותים שלו נהנים לא מעט בתי עסק מדי שנה שנהנים לראות את פירות עמלם בדמות מינוף, הגדלת רווחים ושגשוג.

סדנאות והרצאות בנושאים פיננסיים שונים

עוז מעביר גם הרצאות שונות בנושאים מגוונים כגון בניית אסטרטגיה עסקית בשוק תחרותי, כלכלה נכונה, ניהול עסק, ניהול זמן ועוד נושאים רבים שנוגעים לניהול תקין וחכם של בית עסק בישראל. הסגנון הקליל אך המקצועי של עוז שמשלב הומור עם נתונים עדכניים ורלוונטיים, מותיר את כל הנוכחים בהרצאה כשהם עמוסים בחומר למחשבה ובידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא היום בשוק.

שירותים נוספים

מעבר להרצאות המרתקות והמועילות, עוז מתמחה גם בייעוץ ובליווי עסקי, ניהול פיננסי, בניית תכניות עסקיות, ייעוץ אסטרטגי ועוד. אם פתחתם לאחרונה עסק ואתם זקוקים לעזרה, אם העסק שלכם נמצא בקשיים ואם אתם פשוט רוצים לשפר את המצב הקיים – עוז יוכל לסייע לכם.

צרו קשר עוד היום ותרוויחו בגדול, כי התנהלות כלכלית נכונה וחכמה מתחילה עם עוז – ייעוץ כלכלי.

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp