euro-1353420_640

ניהול עסק

מלמדים אתכם לא מעט נושאים בבית הספר שלא כולם בהכרח היו הבחירה הראשונה שלכם. מתמטיקה, היסטוריה, אזרחות, הנדסה, פיזיקה ואפילו חינוך גופני, שם מריצים אתכם אלפי קילומטרים כדי ללמד אתכם שכושר גופני הוא דבר חשוב. מאוחר יותר, באקדמיה, אתם בוחרים את חוג הלימוד בעצמכם וכעבור כמה שנים אתם נפלטים לשוק העבודה עם המון ידע בתחום שלכם, אבל בלי טיפת מושג על רזי הניהול.

קורס ניהול עסק – שיעור חשוב בחיים

מדי שנה עשרות אלפי בוגרים של מסלולי לימוד אקדמיים יוצאים את שערי המוסד כשבידיהם תעודות בתחומים שונים כמו תזונה, רפואה, עיצוב אופנה וכיו"ב, אבל ללא ידע מינימאלי על ניהול עסק עצמאי. קורס ניהול עסק אי אפשר למצוא היום באף מסלול אקדמי וכך אנחנו עדים לנתונים סטטיסטיים מבהילים לפיהם מתוך עשרה בתי עסק שנפתחים בישראל מדי שנה, במקרה הטוב, שניים עד שלושה בלבד יזכו לשרוד מעבר לשנתיים הראשונות.

ניהול עסק חכם, לפני הכל

הנקודה העצובה היא שכשאדם פותח עסק עצמאי, הוא ניגש למלאכה לא רק עם אמונה עצמית גבוהה ואמביציות רציניות וכנות, אלא לעתים קרובות עם כישרונות מיוחדים בתחומים רבים. אך, יכולת ניהול עסק, שאמורה להיות אחת מאבני היסוד של העסק עצמו, לא נמצאת בסל הכישרונות שלו. במקרה כזה, אותו אדם יכול להיות מעצב האופנה המוצלח ביותר בארץ, היבואן הבלעדי של חברת מוצרי חשמל מהמצליחות בעולם ואפילו הזכיין הבלעדי של רשת בתי קפה שמגלגלת מיליארדים מדי שנה בארצות הברית, אבל לא יעזור כלום, ניהול כושל כבר החריב מעצמות רבות.

עוז – ייעוץ כלכלי

אז מה עושים? כיצד תתגברו על הקשיים שהינם מנת חלקו של כל מי שהחליט לעשות את הצעד הגדול ולפתוח בית עסק בישראל? ובכן, בדיוק כמו שכשאתם סובלים מבעיה בריאותית ותוך זמן קצר אתם פונים לייעוץ רפואי אצל רופא מומחה, הוא הדין בנוגע לבעיות עסקיות וכמו שאומר הפתגם – יפה שעה אחת קודם.

עוז – ייעוץ כלכלי מתמחים בהעברת סדנאות והרצאות מול גופים שונים ומגוונים, החל מחברות גדולות, דרך עסקים קטנים וכלה באנשים פרטיים, במשפחות, זוגות צעירים ואפילו סטודנטים. הסדנאות וההרצאות המקצועיות שמשלבות הומור קליל עם תכנים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר בארץ מעניקים לשומעיהן את הכלים להתמודדות עם העולם הפיננסי המורכב, תוך הקניית מיומנויות כגון ניהול תקציב, ניהול זמן נכון, ניהול עובדים ועוד.

לפעמים זה פשוט לא מספיק להיות הכי טוב

עם כמה שהיינו שמחים לכתוב לכם שאמונה עצמית, כישרון ומרץ הם הגורמים היחידים שנחוצים על מנת למנף את העסק שלכם, המציאות מראה לנו אחרת. קורס ניהול עסק הוא אחד מהדברים החשובים ביותר שיכולים לעשות עבורכם את ההבדל בין כישלון כלכלי חרוץ לבין עסק מצליח ומשגשג. חברות ייעוץ עסקי רבות פועלות כיום בארץ, אבל עם נתוני ההצלחה של עוז – ייעוץ כלכלי, קשה להתווכח.

ניהול זה עניין למקצוענים

בין השירותים הרבים שמציע עוז – ייעוץ כלכלי ניתן למצוא ייעוץ כלכלי חד פעמי או ייעוץ כלכלי מתמשך, סדנאות לעובדים, ייעוץ עסקי במגוון תחומים, בניית תכנית עסקית תוך מתן דגש לאסטרטגיה כלכלית, ייעוץ לבנייה של תקציב וניהול תקציב נכון וכמובן שירותי ליווי עסקי צמודים ואישיים.

עוז חסר הוא כלכלן ואנליסט שמוביל היום את תחום הייעוץ העסקי בארץ כשמאחוריו ניסיון רב מחברות בינלאומיות וחברות בפריסה עצמית וכן ידע עצום שנרכש במהלך שנות עבודתו הרבות. צרו קשר עוד היום עם עוז – ייעוץ כלכלי ותתחילו לקצור את פירות ההצלחה. בהצלחה!

 

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp