money-2696219_640

ניהול עובדים

ניהול עובדים – לא עסק פשוט

כל בעל עסק שמעסיק עובדים, ולא משנה אם מדובר בשלושה עובדים בבית עסק צנוע או באלף עובדים שמועסקים בחברה גדולה, נתקל ללא הרף בבעיות שמהותן בכוח העבודה האנושי. למעט מכשולים בירוקרטים שדורשים ידע מקצועי רב בנושאים כמו ביטוח עובדים, ניהול משכורות נכון, דיני מיסים שונים ותנאים סוציאליים שונים, על מנת לנהל צוות עובדים בצורה חכמה יש לשלוט היטב גם בחוקים הלא כתובים של התקשורת הבין אישית.

מחפשים תשובות

אתם עסוקים מבוקר עד ליל בניהול שוטף של העסק, דואגים לאינסוף תחומים, להתנהלות מול הרשויות השונות, לנושאים כמו הגדלת מכירות, מינוף ואסטרטגיות שונות עד שלפעמים אתם מזניחים את המשאב היקר ביותר בכל ארגון שהוא – החומר האנושי.

כך עולות ומתעוררות שאלות רבות כמו: איך לייצר נאמנות בקרב העובדים? באיזו דרך ניתן למנוע מהעובדים לבזבז זמן עבודה יקר וכיצד נוכל להשיג שליטה מבלי לכפות עצמנו על העובדים?

אמנות עדינה ומורכבת

לא פשוט לנהל צוות ומאמרים רבים נכתבו בנושא. יכול להיות שיש לכם את האופי הידידותי ביותר שרק ניתן לחלום עליו כשמדובר במעבידים, ויכול להיות שאתם אולי יודעים להחזיק את העובדים שלכם קצר, אבל אף תכונה לא מבטיחה לכם שתהיו מנהלי עובדים חכמים. מדובר באמנות עדינה שמשלבת דיסציפלינות שונות מתחומים רבים.

עוז – ייעוץ כלכלי, התשובה לכל השאלות

אז מה אתם אמורים לעשות כשאתם מרגישים שהעניינים יוצאים מכלל שליטה, איך יודעים מה היא הדרך הנכונה לדאוג לבעיות שונות ומשונות שצצות כשעוסקים בתחום הרגיש של ניהול? ובכן, התשובה לשאלות האלו ועוד רבות אחרות כבר ברות לאלפי בתי עסק שנעזרו בהרצאותיו של עוז.

עוז הוא כלכלן ואנליסט שהתמחה במשך שנים רבות בחברות בינלאומיות וכן בחברות בעלות פריסה ארצית וכיום הוא מסייע לעסקים רבים בתחום של ניהול עובדים. בעלי עסקים קטנים כמו גם מנהלי חברות ענק נעזרים בסדנאות ובהרצאות של עוז על מנת לארגן את ההון האנושי שלהם בחכמה.

תהליכים של ניהול עובדים כמו פיתוח נאמנות לארגון, השמת עובדים ודאגה מתמדת לרווחתם הם לא תחומים מובנים מאליהם אך בעזרת הסדנאות המרתקות של עוז, תוכלו גם אתם להפנים את העקרונות החשובים של ניהול עובדים נכון וחכם ולרכוש כלים יקרי ערך לעסק שלכם.

ככה כן בונים ארגון

ההרצאות של עוז משלבות בחכמה ובעדינות ידע מקצועי רב ונתונים עדכניים שנוגעים לנושא ההרצאה והומור כובש. כל זה תוך גישה שדוגלת בהעברת המידע בגובה העיניים, בצורה פשוטה ומעוררת עניין.

עוז מעביר הרצאות וסדנאות בנושאים של כלכלה נכונה. במהלכן הוא מעביר תכנים על מושגים בסיסיים ודגשים חשובים בתחומי כלכלה שונים, הרצאות וסדנאות בנושאי ניהול ועוד. בעזרת הרצאות אלה הוא מסייע למנהלים להתפתח, בין היתר תוך נגיעה בנושאים כמו דילמות של מנהלים, אילוצים ותנאים מנקודת מבט של מנהל. כמו כן, הוא מתמחה בניהול זמן נכון, בצרכנות נבונה ובתחום המורכב של ניהול משא ומתן.

הזמן שלכם יקר

מלבד הרצאות וסדנאות עוז – ייעוץ כלכלי מספק גם שירותים של ליווי עסקי שמסייע לשיפור מכירות, הגדלת יכולות ייצור והשבחת העסק. כמו כן, הוא מספק שירותים של בניית תכנית עסקית, אסטרטגיה עסקית, ניהול תקציב ועוד. בכל צומת בחייכם אסור להתעלם מהתחום הכלכלי ובין אם אתם סטודנטים, משפחה צעירה, זוג בתחילת דרכו, או מנהלים של חברת ענק, עוז ייעוץ – כלכלי ישמח להנחות אתכם בכל שלב ושלב בדרך.

צרו קשר עוד היום עם עוז – ייעוץ כלכלי והתחילו לצמוח.

מעוניין לדעת יותר ? רוצה פגישה ראשונה חינם וללא התחייבות? תן לנו לחזור אלייך.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp