גיוס הון

יש לכן רעיון וחזון לסטארט אפ מצליח אך אין בידיכם ממון מספק? במאמר הבא נסקור את כל הדרכים המוצלחות אשר יקלו עליכם עד מאוד את הליך גיוס הון לסטארט אפ.

אין כל ספק כי החזון והמוטיבציה מהווים מרכיבים עיקריים בדרך להקמת עסק מצליח. אולם, מלבד האש בעיניים והחדשנות שברעיון, יש צורך לבצע גיוס משקיעים אשר יסייעו לכם להפוך את החזון לכדי מציאות ממשית. אך כיצד עושים זאת?

גיוס עסקי מוצלח מא' ועד ת'

ישנם מספר שלבים ברורים אשר יאפשרו לכם להגיע אל המשקיעים הנכונים ולגייס את התקציבים ההכרחיים:

צרו קשר עם חברת ייעוץ עסקי ופיננסי

הבחירה לעבוד בליווי צמוד של יועץ פיננסי עשויה להקל עליכם רבות בעת שתבקשו ליצור תוכנית עסקית ואסטרטגיה עסקית ברורה ונהירה.

ערכו סקר שווקים מקיף

על מנת שתוכלו להציג במהלך גיוס עסקי נתונים רלוונטיים ומעודדים, אנו ממליצים לכם לבחון היטב את מאפייני השוק אליו ברצונכם לחדור. כך, תוכלו להציג במהלך גיוס הון לסטארט אפ את מצב השוק הקיים ואת הפוטנציאל הטמון בחזון שלכם.

הכינו את שיעורי הבית שלכם היטב

לתוכנית העסקית אותה תבנו ישנה חשיבות מכרעת במידת הצלחתכם לגייס את ההון הראשוני הרצוי לכם. לשם כך, עליכם לבנות את התוכנית תוך מתן התייחסות למספר רב של היבטים ומרכיבים כגון גיוס כוח אדם, עלויות מוצרי הגלם ועוד. ככל שתטיבו להכין תוכנית עסקית מפורטת ומלאה, כך תוכלו להגדיל את סיכוייכם להרשים משקיעים פוטנציאליים ולגייס את ההון הרצוי לכם.

גיוס משקיעים

על מנת שתוכלו למקד כהלכה את החיפוש אחר משקיעים פוטנציאליים, חשוב שתבדקו היטב אילו משקיעים נוטים להאמין ולהשקיע במיזמים דומים לשלכם. מקדו את החיפוש אחר המשקיעים הללו ואל תפנו ליותר מדי גופים שונים במקביל.

כיצד להתנהל במהלך גיוס הון לסטארט אפ?

הצעד הראשון והחשוב ביותר במהלך גיוס עסקי של משקיעים פוטנציאליים הינו האמונה המלאה במיזם וברעיון אותו ברצונכם לשווק להם. יחד עם זאת, חשוב לשמור על קור רוח במהלך הפגישה, למקד את השיחה בעיקר ולא בתפל ולהתנהל בצורה פרקטית ורציונאלית.

על מנת להתכונן לפגישה כראוי, כדאי לקיים פגישה עם יועץ פיננסי אשר ידע כיצד להכין אתכם לפגישת גיוס משקיעים וכיצד להכין יחד אתכם תוכנית עסקית מפורטת, שלמה ומגובשת כהלכה אשר תענה על מגוון רחב של שאלות ותהיות העשויות לעלות במהלך פגישת הגיוס.

אודות עוז – ייעוץ כלכלי

עוז – ייעוץ כלכלי מספקת שירותי יעוץ עסקי ופיננסי למגזר הפרטי ולמגזר העסקי כאחד. בין השירותים המקצועיים אותם אנו מספקים ניתן למנות: בניית תוכנית עסקית, גיבוש אסטרטגיה עסקית, בדיקת כדאיות, ליווי עסקי, בניית וניהול תקציבים, ייעוץ אסטרטגי, צרכנות נבונה ועוד, מטרת השירותים שלנו היא לעזור ולתרום מניסיוניו בתחום של קידום עסקים והתנהלות כספית נכונהלעסקים ומשפחות.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות ניתן למלא את טופס יצירת הקשר שבאתר.