ניהול נכון

כשמדברים אתכם על נושאים שנוגעים לניהול, רוב הסיכויים שמדברים אתכם על תחומים של פיתוח עסק, ניהול עובדים או הגדלת מכירות. באופן עקרוני ניהול נכון של תקציב או של כוח אדם הם נושאים מרכזיים בהתנהלות של עסק, אבל ישנו סוג אחד של ניהול שלעתים מתעלה בחשיבותו על כל אלה והוא ניהול זמן.

ניוהל נכון

פרמידת ההוצאות של העסק

כשמדברים על הנושא, לא תמיד הכוונה לניהול הזמן שלכם, אלא גם לניהול הזמן של הסובבים אתכם וכמובן של אלו שעובדים תחתיכם. מדהים לגלות כמה שעות עבודה יורדות לטמיון בגלל ניהול כושל של זמן.

איך אתם מנהלים את הזמן שלכם?

ניהול זמן יעיל הוא סוג של מיומנות שיכולה לעמוד לצדכם במידה ותשלטו בה, אך גם יכולה להיות בעוכריכם במידה ולא תשכילו לרכוש אותה. יכול להיות שאתם מנהלים מצוינים, שברשותכם ידע וניסיון רב בנושאים מגוונים כמו עבודה מול הרשויות השונות, ביחס אנושי לעובדים שלכם ויכול להיות שהמוצר שלכם איכותי וחשוב, אך ניהול זמן לקוי יכול לעשות עבורכם את ההבדל בין הצלחה משגשגת לכישלון חרוץ.

אתם ודאי מכירים את כל אותם אנשים שמתרוצצים מבוקר עד ערב ועסוקים ללא הרף תוך השקעת אנרגיות בלתי נדלות בפועלם ובסופו של דבר, דורכים במקום. ומה אתכם?

קחו את הזמן ללמוד

לפעמים אתם ודאי מרגישים כי אתם משקיעים את הזמן שלכם ללא הרף בדברים שלא מקדמים אתכם לשום מקום. העולם המודרני מספק לכם אינספור אפשרויות לבזבוז הזמן ולא כולנו נולדנו עם משמעת עצמית. כך שעות עבודה רבות והזדמנויות מרגשות הולכות לאיבוד במרחב הזמן ובסופו של דבר אתם מסתכלים בסופו של יום אחורנית ולא מבינים מה עשיתם כל היום.

זמן, וליתר דיוק ניהול נכון שלו, הוא משאב שנוטים לעתים להתעלם ממנו, אבל לא עוד. הגיע הזמן להקדיש כמה דקות ולהתחיל להתעניין בנושא.

עוז – ייעוץ כלכלי

ניהול זמן הוא אחד התחומים היחידים שמשותפים לכל בני האדם בין אם הם אנשים פרטיים, שכירים או בעלי חברות ענק. לכולנו ניתנו רק 24 שעות ביממה ולא פשוט לחלק את המשאב היקר הזה בצורה חכמה, יעילה והגיונית.

כיצד נשכיל לשלב בין שעות הפנאי לשעות העבודה, איך נדע מתי הרגע הנכון לצאת לחופשה מרגיעה וכיצד נשכיל שלא להגזים ולעבוד יותר מדי, מה שרובנו עושים ובסופו של דבר זה מתנקם בנו?
ובכן, אלפי אנשים מתחומים שונים משקיעים את הזמן ובסופו של דבר מרוויחים בגדול כי סדנת ניהול זמן של עוז – ייעוץ כלכלי היא בדיוק מה שיעשה הבדל בין ריצה חסרת מעצורים במקום לבין פריחה חסרת תקדים.

חבל על הזמן

עוז הוא כלכלן ואנליסט שהתמחה במשך שנים בחברות בינלאומיות ומקומיות במגוון עצום של נושאים. החל מהתחום של ניהול עובדים וכלה באסטרטגיות עסקיות מורכבות. עוז מעביר כבר מספר שנים הרצאות וסדנאות בתחומים שונים לאנשים מכל המגזרים, הן לסטודנטים ולשכירים והן לבעלי עסקים קטנים ומנהלי חברות גדולות במשק הישראלי.

סדנת ניהול זמן יעיל – להספיק כמה שיותר בכמה שפחות.

ההרצאות והסדנאות של עוז – ייעוץ כלכלי מועברות בגובה העיניים ומשלבות הומור עם נתונים עדכניים וסיטואציות מחיי היומיום. אין אחד שלא יוצא נשכר מסדנת כלכלה נכונה, סדנת להיות מנהל וכמובן סדנת ניהול זמן שעוסקת בדקויות של ניהול זמן יעיל כמו איתור של "גנבי זמן" למיניהם, הסיבות שבגללן אנחנו פשוט זקוקים בימינו ליותר זמן ואולי החשוב מכל – איך מספיקים יותר בפחות זמן.

ניתן להזמין הרצאות וסדנאות של 90 דקות במגוון תחומים לפי בקשתכם וכן להזמין שילוב של נושאים מהרפרטואר העשיר של עוז – ייעוץ כלכלי. אז למה אתם מחכים?

צרו קשר לפני שיהיה מאוחר מדי

מלבד הרצאות מרתקות וסדנאות מעשירות ומהנות, עוז – ייעוץ כלכלי עוסק גם בליווי עסקי לארגונים שונים גדולים כקטנים, בבניית תכניות עסקיות בשירותי ייעוץ ארגוני ופיננסי ובמגוון שירותים שנוגעים לפתיחת עסק, ניהול משא ומתן ועוד ועוד.

צרו קשר עוד היום עם עוז – ייעוץ פיננסי והצטרפו לקוחות רבים שכבר ניסו ונהנים היום מפריחה אישית ועסקית. העתיד שלכם נמצא במרחק שיחת טלפון אחת, אז התקשרו עוד היום.

ניהול כספים

ייעוץ כלכלי – ניהול כספים ניהול כספים הוא שירות המאפשר לעסקים בעלי מחזורי פעילות גדולים ובעלי אופרציה פיננסית רבה. ניהול כספים מאפשר לעסקים אשר צריכים איש כספים בארגון- סמנכ"ל כספים, מנהל מחלקה כלכלית או כלכלן בחלקיות משרה ובנוסף לשירותיו של רואה החשבון. לרוב, השירות ניתן על בסיס חודשי והכלכלן מגיע לעסק על מנת לנתח ולבדוק […]

 

ניהול עסק

מלמדים אתכם לא מעט נושאים בבית הספר שלא כולם בהכרח היו הבחירה הראשונה שלכם. מתמטיקה, היסטוריה, אזרחות, הנדסה, פיזיקה ואפילו חינוך גופני, שם מריצים אתכם אלפי קילומטרים כדי ללמד אתכם שכושר גופני הוא דבר חשוב. מאוחר יותר, באקדמיה, אתם בוחרים את חוג הלימוד בעצמכם וכעבור כמה שנים אתם נפלטים לשוק העבודה עם המון ידע בתחום […]

 

ניהול תקציב

אתם ודאי מכירים אינספור סיפורים כאלה – מסעדה שהייתה מלאה עד אפס מקום במהלך כל שעות היממה, שהמלצרים שלה התרוצצו בין עשרות שולחנות עמוסים בפיות רעבים, שנראתה שעלתה על דרך המלך להצלחה רבת שנים, אבל לפתע ביום בהיר אחד סוגרת את שעריה ומוצאת את עצמה על סף פשיטת רגל. אף אחד לא גילה לכם אז […]

 

ניהול עובדים

ניהול עובדים – לא עסק פשוט כל בעל עסק שמעסיק עובדים, ולא משנה אם מדובר בשלושה עובדים בבית עסק צנוע או באלף עובדים שמועסקים בחברה גדולה, נתקל ללא הרף בבעיות שמהותן בכוח העבודה האנושי. למעט מכשולים בירוקרטים שדורשים ידע מקצועי רב בנושאים כמו ביטוח עובדים, ניהול משכורות נכון, דיני מיסים שונים ותנאים סוציאליים שונים, על […]

 

ניהול פיננסי

אז הגשמתם חלום ופתחתם עסק משלכם. אתם מביטים בו בגאווה, מחייכים לעצמכם בסיפוק ואומרים לעצמכם: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה". חשוב לדעת שבעלי עסקים רבים מרגישים הקלה מסוימת כאשר הם פותחים את העסק שלהם וכתוצאה מכך ישנה נפילת מתח מסוימת לאחר יום הפתיחה. בחודשים הראשונים אמנם ההתרגשות עדיין אוחזת בהם והם עסוקים מבוקר עד לילה […]